شرایط و قوانین خرید از فروشگاه زیورآلات اکسترموند:

مشتری گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده از خدمات و کالاهای گالری زیورآلات اکسترموند به دقت ملاحظه فرمایید.
خرید شما از گالری زیورآلات اکسترموند به منزله قبول کلیه شرایط و قوانین خرید از ما می باشد. لذا در صورت هرگونه ابهام و سوال، در ابتدا آن را با ما در میان بگذارید.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین رعایت حریم شخصی در فروشگاه اینترنتی زیورآلات اکسترموند:
فروشگاه زیورآلات اکسترموند به عنوان فروشنده متعهد می گردد از اطلاعات شخصی و فردی شما خریداران و مشتریان عزیز در حد اختیار و توان محافظت کرده و این اطلاعات را کاملآ محرمانه تلقی نماید و حق ارائه اطلاعات مشتریان به شخص ثالث را نخواهد داشت و اصل محرمانگی را برای مشتریان خود حفظ خواهد کرد.

کلیه مطالب، توضیحات، گرافیک و علائم تجاری، عکس ها، کالاهای دست ساز و آثار، توسط کادر فنی، طراحان و سازندگان این مجموعه و کاملآ منحصر به فرد طراحی و ساخته شده است و از اموال گالری اکسترموند تلقی می شوندو انحصارآ در اختیار این مجموعه است. لذا حق استفاده و نشر هرگونه از این موارد بدون کسب مجوز کتبی، پیگرد قانونی خواهد داشت.

شرایط و نحوه ارسال کالا:

ارسال کلیه محصولات و کالاها، از طریق پست جمهوری اسلامی ایران و در ایران به صورت رایگان انجام خواهد شد. شرکت پست جمهوری اسلامی ایران دخل و تصرفی در بسته های ارسالی نداشته و تنها مسئولیت ارسال سالم بسته ها به مشتری را به عهده دارد.

بسته های ارسالی حداکثر ظرف ۵ روز کاری ارسال خواهد شد. چنانچه خریدار یا مشتری در محل حضور نداشته باشند، بسته ی ارسالی طبق قوانین پست برگشت خورده و مجدد ارسال می شود. در صورت عدم حضور دوباره، بسته پستی مرجوع شده و هزینه ی ارسال دوباره و بیمه بر عهده خریدار خواهد بود.

در صورتی که بسته ی ارسالی طی زمان موردنظر به دست خریدار نرسد و یا بسته ی ارسالی دچار نقص خاصی باشد و یا باز باشد، خریدار موظف است فروشنده را سریعآ مطلع سازد.  عواقب هرگونه تاخیر در اطلاع رسانی بر عهده خریدار خواهد بود.

.خریدار در زمان دریافت بسته از پست، هیچ مبلغی را به پست پرداخت نخواهد کرد و هزینه ارسال کالا، برای کلیه خریداران رایگان خواهد بود.

شرایط خرید کالا:

مشتریان و همراهان گرامی، جهت ثبت سفارش و خرید کالا، می بایست بعد از افزودن کالا به سبد خرید، اقدام به تسویه حساب نمایند.  لذا جهت دریافت کالا لازم است ازاطلاعات خواسته شده را در فرم مربوطه به دقت وارد نمایند و پس از بررسی و تایید، مبلغ نهایی خرید خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایند.

عواقب عدم دریافت کالا به دلیل ارسال اشتباه آدرس، کدپستی، موبایل  و اطلاعات دیگر ، مستقیمآ بر عهده خریدار خواهد بود.

خریدار میتواند پس از ورود به حساب کاربری خود، سفارشات و تاریخچه خریدهای خود و سید خرید خود را مدیریت نماید.

گالری اکسترموند موظف است کالای خریدار را مطابق ثبت سفارش و بعد از پرداخت نهایی مبلغ شفارش توسط خریدار، برای خریدار به آدرس ثبت شده آرسال نماید.

خریداران با اطلاع کامل از قیمت محصول و با توجه به مشخصه های محصول که در توضیحات و نمایش محصول و کالا ، کاملآ مشهود است و روند خرید، خرید خود را انجام خواهد داد. لذا امکان تغییر سفارش پس از خرید نهایی وجود نخواهد داشت.

 

جرائم رایانه ای:

خریداران محترم با اطلاع و آگاهی کامل از قوانین جرائم رایانه ای و سایر قوانین مرتبط به خرید اقدام کرده و مسئولیت هرگونه رفتار خارج از چهارچوب  قانون و یا اختلال در کار گالری مستقیمآ متوجه و بر عهده ایشان خواهد بود.